Datacon öppet, telefonnummer, adress, e-postadress
Datacon kontorsbyggnad
Bokförare Datacon bokföringsbyrå

Jonas Grönroos
Bokföringschef

jonas.gronroos@datacon.fi
050 372 5651

Bokförare, företagskonsult Datacon bokföringsbyrå

Toni Pelkonen
Bokförare/företagskonsult

toni.pelkonen@datacon.fi
0400 665 617

Bokförare Datacon bokföringsbyrå

Monica Joskitt
Bokförare

monica.joskitt@datacon.fi
050 593 7596

Disponent Datacon Cabocon

Åsa Snellman
Disponent

asa.snellman@datacon.fi
050 307 5164

Löneräknare Datacon bokföringsbyrå

Reija Lahnalampi
Löneräknare/bokförare

reija.lahnalampi@datacon.fi
050 413 1188

Camilla Rönnbacka
Sekreterare/Uthyrning av lägenheter

info@datacon.fi
050 409 0309

Susanna Liesipohja
Bokförare

susanna.liesipohja@datacon.fi
050 336 9840

Bokförare Datacon bokföringsbyrå

Reijo Pelkonen

reijo.pelkonen@datacon.fi
0400 822 196

Bokförare Datacon

Taina Pelkonen
Bokförare

taina.pelkonen@datacon.fi
050 469 2125