Datacon öppet, telefonnummer, adress, e-postadress
Datacon kontorsbyggnad
Bokförare Datacon bokföringsbyrå

Reijo Pelkonen
Ekonom, CEO

reijo.pelkonen@datacon.fi
0400 822 196

Bokförare, företagskonsult Datacon bokföringsbyrå

Toni Pelkonen
Bokförare/företagskonsult

toni.pelkonen@datacon.fi
0400 665 617

Bokförare Datacon

Taina Pelkonen
Bokförare

taina.pelkonen@datacon.fi
050 469 2125

Bokförare Datacon bokföringsbyrå

Monica Joskitt
Bokförare

monica.joskitt@datacon.fi
050 593 7596

Disponent Datacon Cabocon

Åsa Snellman
Disponent

asa.snellman@datacon.fi
050 307 5164

Löneräknare Datacon bokföringsbyrå

Reija Lahnalampi
Löneräknare/bokförare

reija.lahnalampi@datacon.fi
050 413 1188

Bokförare Datacon bokföringsbyrå

Jonas Grönroos
Bokförare

jonas.gronroos@datacon.fi
050 372 5651

Camilla Rönnbacka
Sekreterare

info@datacon.fi
050 409 0309

Susanna Liesipohja
Bokförare

susanna.liesipohja@datacon.fi
050 336 9840